پروموشن کد گوگل ادوردز چیست؟

تمامی پارتنرهای گوگل ادز بر اساس سطح پارتنری در هر ماه تعدادی پروموشن یا به اصطلاح کوپن تخفیف برای اکانت‌هایی که می‌سازند، دریافت می‌کنند. اکانت‌های گوگل ادز ساخته شده توسط آژانس آسان ادز [به عنوان پارتنر گوگل] نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مقدار پروموشن‌های ارایه شده توسط گوگل برای سطوح پارتنری پایین گوگل ادز معمولا زیر 80 دلار (300 درهم) است که این مقدار برای اکانت‌های ساخته شده توسط جی ادز 120 دلار (یا 450 دلار) است. اما آسان ادز پرموشن های 80 دلاری ( 300 درهمی ) را نیز بصورت جداگانه بفروش میرساند.

 

تفاوت پرموشن کدهای 300 درهمی با 400 درهمی

در رابطه با دریافت پروموشن 450 درهمی گوگل ادز, پس از فعالسازی پروموشن بر روی اکانت‌تان, به میزان مقدار شارژی که در طول یکماه مصرف کنید, همان مقدار اعتبار هدیه دریافت میکنید ( حداکثر 450 درهم ). برای مثال اگر پس از 30 روز از فعالسازی پروموشن کد، 100 درهم برای تبلیغات گوگل هزینه کنید، 100 درهم اعتبار هدیه دریافت می کنید. حال اگر در همین مدت 500 درهم مصرف کنید، 450 درهم اعتبار هدیه را به صورت کامل دریافت می‌کنید.

اما در رابطه با پرموشن کدهای 300 درهمی این روند متفاوت است. شما باید حداکثر پس از 14 روز از ساخت اکانت گوگل ادوردز خود پرموشن کد خود را فعال کنید پس از فعالسازی شما 30 روز فرصت دارید تا 100 درهم مصرف کنید. پس از اینکه 100 درهم مصرف کردید گوگل به شما 300 درهم اعتبار هدیه میدهد.

توجه: میزان اعتبار هدیه بستگی به بیلینگ پیمنت شما دارد, برای مثال میزان اعتبار هدیه برای اکانت هایی با بیلینگ پیمنت کشور ترکیه 100 لیر میباشد یا مثلا برای آمریکا 80 تا 100 دلار.

 

شرایط استفاده از پروموشن کد تبلیغات در گوگل

پروموشن‌ها برای هر اکانت تنها یک بار فعال می‌شود. برای اینکه 300 درهم پروموشن گوگل را به صورت کامل دریافت کنید بایستی پس از اعمال شدن پروموشن در اکانت گوگل ادز، طی 30 روز حداقل 100 درهم مصرف کنید.

در صورتی که قبلا برای سایت خود در اکانت دیگری تبلیغ داشته اید، حتما به کارشناس خود اطلاع دهید؛ چرا که در صورت استفاده بیش از یک بار پروموشن احتمال ساسپند شدن اکانت و دامنه تان وجود دارد.

 

برای چه کشورهایی پرموشن کد ارائه میشود؟

ما برای کشورهای زیر پرمو کد ارائه میدهیم:

امارات, آمریکا, انگلیس, کانادا, استرالیا, آلمان, سنگاپور, فرانسه, بلژیک, روسیه, نیوزیلند, ترکیه, عربستان, ایتالیا, اسپانیا, سوئد, دانمارک و ژاپن

خرید

برای خرید پرموشن گوگل ادوردز بر روی دکمه سفارش کلیک کنید

سفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهید

نحوه فعالسازی پرموشن کد گوگل ادوردز

برای فعالسازی پرموشن کد گوگل ادوردز مراحل زیر را طی کنید:

1- بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید روی Billing setting کلیک کنید

 

 

2- در پایین صفحه Billing setting روی Manage Promotional CODE کلیک کنید

 

 

3– طبق تصویر پرموشن کد خود را وارد کنید و دکمه APPLY را بزنید

 

 

4- منتظر بمانید تا کد شما توسط گوگل تائید شود.

 

نکته: در صورتی که با پیغام خطا مواجه شدید, احتمالا کد را اشتباه وارد کرده اید یا پرومو کد شما با بیلینگ اکانت شما سازگار نیست.