پروموشن کد گوگل ادوردز چیست؟

تمامی پارتنرهای گوگل ادز بر اساس سطح پارتنری در هر ماه تعدادی پروموشن یا به اصطلاح کوپن تخفیف برای اکانت‌هایی که می‌سازند، دریافت می‌کنند. اکانت‌های گوگل ادز ساخته شده توسط آژانس آسان ادز [به عنوان پارتنر گوگل] نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مقدار پروموشن‌های ارایه شده توسط گوگل برای سطوح پارتنری پایین گوگل ادز معمولا زیر ۸۰ دلار (۳۰۰ درهم) است که این مقدار برای اکانت‌های ساخته شده توسط جی ادز ۱۲۰ دلار (یا ۴۵۰ دلار) است. اما آسان ادز پرموشن های ۸۰ دلاری ( ۳۰۰ درهمی ) را نیز بصورت جداگانه بفروش میرساند.

 

تفاوت پرموشن کدهای ۳۰۰ درهمی با ۴۰۰ درهمی

در رابطه با دریافت پروموشن ۴۵۰ درهمی گوگل ادز, پس از فعالسازی پروموشن بر روی اکانت‌تان, به میزان مقدار شارژی که در طول یکماه مصرف کنید, همان مقدار اعتبار هدیه دریافت میکنید ( حداکثر ۴۵۰ درهم ). برای مثال اگر پس از ۳۰ روز از فعالسازی پروموشن کد، ۱۰۰ درهم برای تبلیغات گوگل هزینه کنید، ۱۰۰ درهم اعتبار هدیه دریافت می کنید. حال اگر در همین مدت ۵۰۰ درهم مصرف کنید، ۴۵۰ درهم اعتبار هدیه را به صورت کامل دریافت می‌کنید.

اما در رابطه با پرموشن کدهای ۳۰۰ درهمی این روند متفاوت است. شما باید حداکثر پس از ۱۴ روز از ساخت اکانت گوگل ادوردز خود پرموشن کد خود را فعال کنید پس از فعالسازی شما ۳۰ روز فرصت دارید تا ۱۰۰ درهم مصرف کنید. پس از اینکه ۱۰۰ درهم مصرف کردید گوگل به شما ۳۰۰ درهم اعتبار هدیه میدهد.

توجه: میزان اعتبار هدیه بستگی به بیلینگ پیمنت شما دارد, برای مثال میزان اعتبار هدیه برای اکانت هایی با بیلینگ پیمنت کشور ترکیه ۱۰۰ لیر میباشد یا مثلا برای آمریکا ۸۰ تا ۱۰۰ دلار.

 

شرایط استفاده از پروموشن کد تبلیغات در گوگل

پروموشن‌ها برای هر اکانت تنها یک بار فعال می‌شود. برای اینکه ۳۰۰ درهم پروموشن گوگل را به صورت کامل دریافت کنید بایستی پس از اعمال شدن پروموشن در اکانت گوگل ادز، طی ۳۰ روز حداقل ۱۰۰ درهم مصرف کنید.

در صورتی که قبلا برای سایت خود در اکانت دیگری تبلیغ داشته اید، حتما به کارشناس خود اطلاع دهید؛ چرا که در صورت استفاده بیش از یک بار پروموشن احتمال ساسپند شدن اکانت و دامنه تان وجود دارد.

 

برای چه کشورهایی پرموشن کد ارائه میشود؟

ما برای کشورهای زیر پرمو کد ارائه میدهیم:

امارات, آمریکا, انگلیس, کانادا, استرالیا, آلمان, سنگاپور, فرانسه, بلژیک, روسیه, نیوزیلند, ترکیه, عربستان, ایتالیا, اسپانیا, سوئد, دانمارک و ژاپن

خرید

برای خرید پرموشن گوگل ادوردز بر روی دکمه سفارش کلیک کنید

سفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهید

نحوه فعالسازی پرموشن کد گوگل ادوردز

برای فعالسازی پرموشن کد گوگل ادوردز مراحل زیر را طی کنید:

۱- بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید روی Billing setting کلیک کنید

 

 

۲- در پایین صفحه Billing setting روی Manage Promotional CODE کلیک کنید

 

 

۳– طبق تصویر پرموشن کد خود را وارد کنید و دکمه APPLY را بزنید

 

 

۴- منتظر بمانید تا کد شما توسط گوگل تائید شود.

 

نکته: در صورتی که با پیغام خطا مواجه شدید, احتمالا کد را اشتباه وارد کرده اید یا پرومو کد شما با بیلینگ اکانت شما سازگار نیست.